Merkez Mahallesi Şehit Selim Ayaydın Caddesi No: 4/1 Yenibosna/Istanbul

Abana

abana

 ABANA MOTOR, konusunda ihtisas sahibi olmuş, Türkiye’nin en önemli elektrik motoru imalatçılarından biridir. 10.000 m2’ lik fabrika alanı içersinde, 63 tip gövdeden 280 tip gövde büyüklüğüne kadar ve güç bazında 0.12 kW – 110 kW (kompakt) değerleri arasında olan; 2, 4, 6, 8 ve 12 kutuplu Asenkron (AC) Trifaze Elektrik Motorları üretimi gerçekleştirmektedir.

TS 3205, ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi ve TSE belgelerine sahip olan Abana Elektrik Motorları sanayinin bir çok kolunda kullanılmaktadır. Özellikle, imal edilen el tezgahları, vinçler, CNC tezgahlar, su ve hava pompaları, hidroforlar, redüktörler, brülörler, havalandırma sistemleri ve kompresörler gibi ürünlerde kullanılmakta ve böylelikle, madencilik, mermer, yem, değirmen, tekstil, havalandırma, ahşap, gıda, ambalaj, ısıtma ve soğutma, inşaat ve benzeri önemli sanayi ve endüstri kollarına hitap edebilmektedir.

1983 yılında kurulduktan sonra SIEMENS AG. firması ile yapılan patent anlaşması ile başlayan üretim süreci sayesinde, yüksek kalitede ürünler imal etmekte olan Abana Motor markası yurt içi ve dışında ismini duyurmaktadır.

  • Abana asenkron elektrik motoru fiyatları için firmamıza danışınız.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: